Išsivedžiojom laidus po visą namą. Pagal standartus rozetėms imamas trigyslis laidas 2,5kv mm. Skaičiuojama maždaug taip 16 A automatui vienas automatas 4 rozetėm. Šviestuvam imamas 1,5kv mm laidas ten jau galima dalinti į zonas , kad išmušus vieną automatą būtų tam tikrose vietose šviesa. Laidus pirkau Vilmos firminėj parduotuvėj šiaurės miestely. Tie laidų tvirtinimo kabliukai su vinutėm labai nekoks reikalas ir kokių 3 tik 1 įsikala arba lūžta vinis, arba jei į akytbetonį tai nelaiko nieko… tai užsimaišiau gipso klijų perlfix, jie greit kietėjantys, tai kur laisviau buvo ir nelaikė – užtepiau jų .
Tinkavimui samdėm tinkuotojus ištinkavo šlapiu tinku neprisimenu kiek mokėjom bet tikrai nedaug. Vėliau nuomavom garų surinkėją kad sutrauktų drėgmę… PASTEBĖJIMAS: drėgmės surinkėjas dirba efektyviausiai kai yra bent 20 laipsnių temperatūra, todėl jei yra galimybė reikia patalpas šildyti .
Vėliau apdirbau kiekvieno lango angokraščius ( “atkosus” ). užklijavau po 5 cm polistireno ir dar sutvirtinau fasadiniais kaiščiais . Vėliau tais pačiais klijais buvo užklijuotas fasadinis tinklelis stiprumui, o finale nuglaistyta ir nudažyta. tas polistirenas labai sumažina šilumos nuostolius .
Bangunamas
March 2, 2014 at 1:39 pm
Norėjau paklausti kokia jūsų nuomonė apie langų rėmų paslėpimą putplastyje? Kaip jums atrodytų storesnis putplasčio sluoksnis kai matosi tik 1-2 cm lango rėmo?
Ar labai prastai atrodytų?
Taip pat norėjau paklausti ar jums būtų priimtinas langų angokraščių šonų įrengimas ne 90 laipsnių kampu kaip dabar matomoje nuotraukoje, bet kokių 60-50 laipsnių kampu. Taip jie užstotų mažiau šviesos kai sienos storos.